כאשר נכנסים הביתה, הדבר הראשון ששמים לב אליו הוא המטבח. כל מי שנכנס אל הבית מריח את הניחוחות שבוקעים מן המטבח עוד לפני שהוא רואה אותו בפועל, וכאשר הוא נכנס הביתה, הוא יכול גם ליהנות מן היופי והעיצוב של המטבח. בכל בית ישנו מטבח שונה, בסגנון עיצובי שונה. העיצוב של המטבח מעיד בצורה משמעותית על האופי של בני הבית אשר עובדים בו, על סגנון העבודה שלהם במטבח ועל ההעדפות שלהם באופן כללי. אפשר למצוא הרבה מאד סוגים של מטבחים, כאמור, אך מטבח כפרי הוא כנראה המוכר והאהוב שבכולם. מטבח כפרי הוא מטבח שיוצר תחושה חמימה, ביתית ונעימה, ולכן הוא נפוץ מאד בהרבה מאד בתים.

מטבח כפרי

מטבח כפרי הוא מטבח אשר מאופיין בצבעים חמים וכהים, ובסגנון ביתי עם חיבור לטבע. עיצוב של מטבח כפרי עושה שימוש בעיקר בעץ לייצור ולעיצוב של המטבח, לרוב עץ מלא. כאמור, העץ יהיה בעל גוונים כהים, ולרוב, הוא יכיל הרבה מאד פיתוחם, גילופים ודוגמאות, ולא יהיה חלק. מטבח כפרי

הוא מטבח שמתאים לכל אחד – מדירות רווקים ועד משפחות מבוגרות ומרובות ילדים גדולים. כל מי שאוהב ליהנות מן התחושה הביתית והחמימה, יאהב את העיצוב הכפרי שבמטבח. כמובן, מטבח כפרי אינו צריך להיות מיושן – ניתן לבצע בו התאמות ושינויים בהתאם לחידושים טכנולוגיים שונים, ולהפוך אתו גם לפרקטי ולשימושי.

עיצוב מטבח כפרי

מטבח כפרי שואב את ההשראה לעיצובו מעיצובים עתיקים של מטבחים. מטבח כפרי כיום, הוא מטבח אשר משלב


 את סגנון העיצוב הכפרי והנוסטלגי, יחד עם חידושים טכנולוגיים ופתרונות נוחים עדכניים. כך, למשל, מטבח כפרי יכול להכיל משטחי עבודה מעץ, אך מרבים האנשים מעדיפים להחליף את המשטח במשטח עבודה משיש, שהוא בעל נוחות רבה יותר לעבודה, וגם פרקטי יותר לניקוי. צבעיו של מטבח כפרי הם, כאמור, כהים, ולרוב גם טבעיים – כלומר גווני חום ועץ טבעי. עם זאת, ניתן למצוא גם מטבחים כפריים צבעוניים יתר, עם ארונות אשר צבועים בגוונים בעלי חיבור לטבע, כמו ירוק, צהוב, כתום וכן הלאה.