מטבח חדש חלומה של כל אם עבריה

עיצוב מטבח קלאסי – עולם עשיר של  עיצוב אסתטי, בשילוב ריחות, ומטעמים. המודעות לעיצוב מטבח בישראל גברה בשיעור ניכר בשנים האחרונות. וכל התחום הקולינרי נהנה מתקופת עדנה ממושכת.

"מטבח בחברת מטבחים מתחיל בסביבות ה30,000 שקלים"

מטבח חדש לעשות אצל נגר או אצל חברה?

שאלת השאלות בנושא מטבחים : מה עדיף? נגר שיעשה את המטבח? או לחלופין ללכת לחברת מטבחים ידועה אשר בה יושבת מעצבת מטבחים מוסמכת אשר תדגים ותמליץ מבחינה פרקטית כיצד יראה המטבח החלומי שלך?
אז אם את מבולבלת מכל המגוון, ואינך יודעת באיזה סגנון מטבח קלאסי את מעוניינת – לכי לחברה. לחברה תצטרכי לשלם יותר, אך תוכלי להתרשם מאולם תצוגה ענק ותקבלי את כל השירות, כולל שירות עיצוב מטבחים,  תחת קורת גג אחת. באמצעות המעצבת תוכלי לרדת לפרטי פרטים כגון: היכן למקם את ספרי הבישול והיכן למקם את המיקסר החשמלי. וכך המטבח יהיה פרקטי עבורך. מומלץ ללכת לכמה חברות לקבל הצעת מחיר, ואז לבחור מבניהם. מטבח בחברת מטבחים מתחיל בסביבות ה30,000 שקלים. לעומת זאת מטבח קלאסי אצל נגר מתחיל ב25,000 שקלים (כולל שיש) לחלופין, אם ברשותך תקציב כספי מצומם, את יודעת בדיוק מה את רוצה, את יודעת בדיוק  על איזה פרזולים אסור להתפשר, ודגש חשוב מאד את מכירה נגר שאת סומכת עליו שיעשה את העבודה בצורה אמינה, קפדנית ובפרק זמן קצוב. לכי על זה. על מנת להימנע מטעויות עיצוביות, אין כמו  שירות של מעצבת מטבחים פרטית אשר תבנה תכנית מותאמת ועליה הנגר יתבסס. וכך תוכלי גם לקבל המלצה מעבר להיבט הטכני, גם להיבט של שילוב צבעים הנכון בין שיש, צבע ריצוף וחיפוי. שימי לב שבמידה ואת  מבקשת מהנגר שיעשה הפרדה פנימית – העניין יגזול לך עוד כמה סנטימטרים של מקום במגירה. עיצוב מטבח קלאסי הוא סיפור מההפטרה, אל תגידי שלא הזהרנו אותך. תבחרי צבע ואז תתחרטי. תבחרי צבע אחר, ואז כמה נשמות טובות יסבירו לך "שזה טעם מיושן, ולא הולך היום" אז כן, תתייעצי עם מעצבת מוסמכת, אבל, הכי חשוב  לכי עם הלב שלך...